یکیاز پروژه‌های بسیار مهم در سال حهانی ستاره شناسی، 100 ساعت ستاره شناسی است. این پروژه که با هدف آشنایی عموم مردم و علاقه مندان برپاشده است در روزهای 14 الی 16 فروردین ماه در شهر اهواز برگزار خواهد شد. در طی این 3 روز برنامه‌های مختلفی به اجرا در خواهد آمد که در ادامه مشاهده خواهید نمود.( تغییراتی در برنامه داده شده است برای اطلاعات بیشتر با 09169178189 تماس حاصل نمایید ) خبر فوری "به دلیل ابری بودن هوا برنامه 14 فروردین لغو شده است "
 روزنامه نور ( استان خوزستان ) در مصاحبه‌ای با خسرو جعفری زاده درباره برنامه‌های این انجمن در سال جهانی ستاره شناسی، مطالبی را در این روزنامه درج نموده‌اند که در ادامه می توانید ان را مشاهده کنید
 انحمن ستاره شناسی اهواز نیز در طرح بین المللی dwan شرکت خواهد داشت. این طرح در بعد از ظهر روز چهارشنبه با رصد خورشید و غروب آن و پس از آن رصد هلال ماه بوسیله تلسکوپ و ... برگزار می شود. اما به دلیل وضعیت بسیار نا مناسب هوا در این روز این برنامه لغو شد. در این روز هوای شهر اهواز طوفانی به همراه خاک با دید 300 متر بود که البته در بسیاری از مناطق دیگر ایران نیز به این گونه بود.
 

اسلایدها

  • عضویت انجمن ستاره شناسی اهواز
    عضویت انجمن ستاره شناسی اهواز